Koordinátor - rozvoj reklamních ploch. 50:50 práce v terénu po Praze/v kanceláři P8-Karlín. Dle praxe a schopností mzda cca 33-43.t.Kč

EUROPLAKAT spol. s r. o.

Rohanské nábřeží 678/25b, Karlín, Česko, Praha (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
říjen/listopad 2022 nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
33 000 - 43 000 Kč/měsícmzda dle zkušeností a schopností + možnost motivujících odměn

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste aktivní, rád/ráda komunikujete a pracujete v terénu i kanceláři?
Rádi si plánujete svůj čas, pracujete samostatně a jednání s úřady je pro Vás výzvou?
Zvládáte administrativní a organizační činnosti?
Těšíme se na Vás v našem týmu, kde budete mít na starost:

• Rozvoj a správa sítě reklamních zařízení v Praze a Středočeském kraji (billboardy, městský mobiliář, citylighty,…)
• Zajišťování příslušných povolení nutných k umístění a výstavbě reklamních zařízení (inženýring)
• Jednání s orgány státní správy (stavební úřady, dopravní úřady apod.)
• Jednání s vlastníky objektů a pozemků, provozovateli sítí
• Spolupráce na nových projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní renomované společnosti a příjemném moderním prostředí v centru Prahy
• Nejrůznější benefity: stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění, flexibilní pracovní dobu, Vlastní organizace práce, mobilní telefon a notebook
• Možnost osobnostního rozvoje a školení
• Motivující mzdové ohodnocení
• Zaškolení a podporu při nástupu

Informace o náboru

Zaujala-li Vás tato různorodá samostatná práce a máte VÁŽNÝ ZÁJEM O DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI, zašlete, prosím, motivační dopis a Váš strukturovaný životopis v českém jazyce (v PDF/WORD) společně s Vaší aktuální fotografií a další požadované podklady na naší externí spolupracovnici, která vede výběrové řízení:
Lenka Nozarová, personální ředitelka ConVerta Consulting s.r.o., [email protected], 604 270 438
Do předmětu mailu, prosím uveďte: své „PŘÍJMENÍ_JCD Technik“.

PRŮBĚH VÝBĚRU: telefonické / online interview, administrativní kolo, osobní pohovor.
Výběr provádí: 1.kolo paní Nozarová, 2.kolo paní Veselá. Komunikační jazyk – čeština!
Vybraní uchazeči splňující požadavky, budou kontaktováni do 3dnů od zaslání kompletních podkladů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

technické, stavební, obchodní či jiné

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý
Obchodní korespondence - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

úředník státní správy - stavební odbor, reklama, administrativa

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vstřícné, empatické a příjemné vystupování, výborné komunikační dovednosti, ochotu hledat efektivní řešení
• Zkušenosti s jednáním na úřadech a praxe na obdobné pozici – jsou výhodou
• Nutná znalost Prahy, systému státní správy a přehled o problematice v oblasti stavebního zákona (na území hlavního města)
• Min. SŠ vzdělání, perfektní znalost českého jazyka – slovem i písmem
• Práce na PC na uživatelské úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost EUROPLAKÁT spol. s r.o., součást významné reklamní skupiny JCDecaux Group, která působí na celosvětovém trhu outdoorové reklamy. V současné době provozuje cca 1800 reklamních ploch. Více informaci na: https://www.jcdecaux.cz/
Pro centrálu společnosti na Praze 8 v Karlíně, hledáme aktuálně vhodného kandidáta/tku do technického oddělení.
ID: 4424056  Datum zveřejnění: 13.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 33 000 Kč/měsíc