Можливість для людей з України

Asistent podpory prodeje

Euroser Dairy Group Sp.z o.o. - Sp.k

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
14.06.2023
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní odpovědnosti:

• Podpora exportního manažera při každodenní práci
• Poskytování průběžné podpory pro stávající klienty přidělené exportním manažerem
• Informování nových i stávajících klientů o akcích, nových produktech a nabídkách
• Každodenní komunikace s klienty o probíhajících aktivitách
• Aktivní plánování prodeje, plánování propagačních aktivit, sledování realizace akčního prodeje, nově uváděných produktů a jejich prodeje
• Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

Požadavky:

• min. 1 rok praxe na obdobné pozici
• Znalost anglického jazyka
• Velmi dobrá znalost MS Office, zejména Excel
• Osoba, která je proaktivní a ochotná rozvíjet nové a stávající klienty s podporou manažera exportu
• Velmi dobrá komunikace, orientace na výsledky a mezilidské dovednosti
• Řidičský průkaz pro osobní automobily

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Stabilní zaměstnání
• Podpora od zkušeného týmu
• Pracovní nástroje: notebook, mobilní telefon
• Mezinárodní spolupráce
• Možnost růstu

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Mírně pokročilý
Microsoft Word - Mírně pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EUROSER Dairy Group is a company with an established position on the Polish market, existing for over 20 years. We are one of the leading companies distributing premium dairy products on 13 markets in Central and Eastern Europe.
Our mission is constant development and searching for innovative solutions tailored to the needs of our existing and future clients.
ID: 4593395  Datum zveřejnění: 2.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc