Pracovník ve výrobě

Edymax Personal Management a.s.

Místo práce
Plzeň, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- jednoduchá montáž klimatizačních systémů
- třísměnný provoz
- práva vhodné pro muže i pro ženy
- na jednotlivé pracovní pozice Vás vždy odborně zaučit
- podmínkou je zaslání životopisu na [email protected] a ukončené středoškolské vzdělání s maturitou i bez maturity

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá a celoroční práce ve výborném kolektivu
- mzda podle typu pozice od 20 375 Kč
- příjemné ubytování blízko fabriky ZDARMA
- v případě vlastního ubytování příspěvek 3000 Kč
- pohodlná pracovní obuv
- pokud k nám přivedete i svého známého získáte bonus 5000 Kč
- příplatky za odpolední práci, příplatky za noční, za práci v sobotu a neděli
- při pracovitosti možnost výdělku 18 000 Kč (cca 680 €) v čistém
- SIM karta od O2 s měsíčním paušálem volání a SMS v rámci ČR + 1,5 GB dat ZDARMA
- akce Zaměstnanec měsíce
- férový přístup

Informace o náboru

- podmínkou je zaslání životopisu na [email protected]
- ukončeno středoškolské vzdelání s maturitou i bez maturity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

personálna agentúra

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dochvilnost, odpovědnost, pracovitost
- manuální zručnost
- chuť do práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna agentúra
ID: 3806215  Datum zveřejnění: 20.1.2020