Dlhodobá brigáda v srdci Českej Republiky - Brno Operátor výroby

EUworker s.r.o

Miesto práce
Okres Brno-mesto, Brno, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
6/2022-7/2022
130 - 139 Kč/hod.Priplatok za nočné smeny 20 % Dotované zavodné stravovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pozitívnych ľudí s dobrou pracovnou morálkou a ponúkame korektné jednanie a výborné podmienky.
Spoznajte Brno a zarobte si o prázdninách.

• Práca v čistej, klľudnej a vykurovanej prevádzke bez chémie a škodlivých látok
• Nedvíhajú sa bremená
• Pracovné miesta aj v sede podľa zaradenia
• Bez testov a školiacich centier, zaučenie priamo na pracovnom mieste
• Koordinátor - školiteľ na každej zmene
• Práca vyžaduje jemnú motoriku a trpezlivosť, precízne spracovanie
• Možnosť zvýšenia kvalifikácie a získanie vyššej mzdy za odbornosť
• Dlhodobé zamestnanie, pravidelné zálohy , hlavný pracovný pomer
• Komfortné ubytovanie s výbornou dostupnosťou v hodnote 200 EUR na mesiac je pre
zamestnancov poskytovaná zadarmo /pre páry, mužov aj ženy /
• Závodná jedáleň, dotovaná strava

Pracovné prostredie
• Vykurovaná výrobná hala. Čisté, bezprašné pracovné prostredie bez rizík
• Zmiešaný pracovný kolektív

• Po dobu trvania pracovného pomeru čiastočne hradí ubytovanie zamestnávateľ
Výborná dostupnosť ubytovne.
• Vstupnú lekársku prehliadku u závodného lekára hradí zamestnávateľ
• Starostlivosť a servis koordinátora

Informácie o výberovom konaní

Hľadáte stabilnú brigadu?
Hľadáme serióznych,pracovitých a pozitívnych brigadnikov na pozíciu Operátor výroby BRNO

Zmennosť:
• 3 zmenná prevádzka, 8 hodinová pracovná doba.
• Práca nadčas , práca cez štátne sviatky a celozávodné
dovolenky určuje vedenie a výroba spoločnosti.

Poznámka ku mzde:
• Príplatky nočné zmeny

Benefity:
• Príspevok na stravu
• Týždenné zálohy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu optických vláken, optických káblov, špeciálnych optických káblov a optických komponentov používaných v rôznych oblastiach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výroba a priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vek od 18 rokov
• Dobrý zdravotný stav bez obmedzení
• Manuálna zručnosť, spoľahlivosť
• Prax vo výrobe výhodou
• Výborná pracovná a dochádzková morálka

EUworker s. r. o. je mladá personálna spoločnosť, v ktorej tvoria silný medzinárodný team osobnosti s dlhoročnými skúsenosťami v HR, agentúrnom zamestnávaní a v personálnych službách .
Naša spoločnosť je inovatívna, otvorená a zodpovedná smerom ku klientom aj uchádzačom o zamestnanie.
Pôsobíme v Českej Republike, v Bulharsku a na Slovensku
Našimi hlavnými hodnotami sú partnerstvo, profesionalita, kvalita a flexibilita. Štandardom je dodržiavanie platnej legislatívy, férové ponuky, osobný prístup, rovné a nediskriminačné podmienky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3374192  Datum zveřejnění: 24.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 130 Kč/hod.