Reagujte bez životopisu

Senior operátor výroby Brno -dlhodobá práca v srdci Českej Republiky

EUworker s.r.o

Miesto práce
Okres Brno-mesto, Brno, Česko
Termín nástupu
4-5 /2021
Od 25 000 Kč/mesiacZmennosť: • 3 zmenná prevádzka, 8 hodinová pracovná doba. • Práca nadčas , práca cez štátne sviatky a celozávodné dovolenky určuje vedenie a výroba spoločnosti. Poznámka ku mzde: • Tarifná mesačná mzda • Príplatky za nadčas, nočné zmeny, víkendy a sviatky Benefity: • Príspevok na stravu • Dochádzkový bonus a kvality bonus • Týždenné zálohy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pozitívnych ľudí s dobrou pracovnou morálkou a ponúkame korektné jednanie a výborné podmienky - pozícia Senior operátor výroby

Zodpovednosť za prevádzku na úseku
Znalosť jednotlivých pozícií a procesov podľa požiadaviek výroby
Zaškoľovanie a súčinnosť pri adaptácii nových operátorov na jednotlivé pracoviská
Spolupráca na nových výrobkoch, prípadne zmenách v procese
Samostatný, proaktívny a príkladný prístup k práci
Organizačné a komunikatívne zručnosti.

• Práca v čistej, klľudnej a vykurovanej prevádzke bez chémie a škodlivých látok
• Nedvíhajú sa bremená
• Práca vyžaduje jemnú motoriku a trpezlivosť, precízne spracovanie
• Možnosť zvýšenia kvalifikácie a získanie vyššej mzdy za odbornosť
• Dlhodobé zamestnanie, pravidelné zálohy , hlavný pracovný pomer
• Komfortné ubytovanie s výbornou dostupnosťou v hodnote 200 EUR na mesiac je pre zamestnancov poskytovaná zadarmo /pre páry, mužov aj ženy /
• Závodná jedáleň, dotovaná strava

Pracovné prostredie
• Vykurovaná výrobná hala. Čisté, bezprašné pracovné prostredie bez rizík
• Zmiešaný pracovný kolektív

• Po dobu trvania pracovného pomeru hradí ubytovanie zamestnávateľ, teda pre vás je bezplatné.
Výborná dostupnosť ubytovne.
• Vstupnú lekársku prehliadku u závodného lekára hradí zamestnávateľ
• Starostlivosť a servis koordinátora

Informácie o výberovom konaní

Vek od 18 rokov
• Dobrý zdravotný stav bez obmedzení
• Manuálna zručnosť, spoľahlivosť
• Prax vo výrobe
• Výborná pracovná a dochádzková morálka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu optických vláken, optických káblov, špeciálnych optických káblov a optických komponentov používaných v rôznych oblastiach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Výroba a priemysel

Prax na pozícii/v oblasti

Výroba a priemysel - senior operátor, team leader

Počítačová gramotnosť.

EUworker s. r. o. je mladá personálna spoločnosť, v ktorej tvoria silný medzinárodný team osobnosti s dlhoročnými skúsenosťami v HR, agentúrnom zamestnávaní a v personálnych službách .
Naša spoločnosť je inovatívna, otvorená a zodpovedná smerom ku klientom aj uchádzačom o zamestnanie.
Pôsobíme v Českej Republike, v Bulharsku a na Slovensku
Našimi hlavnými hodnotami sú partnerstvo, profesionalita, kvalita a flexibilita. Štandardom je dodržiavanie platnej legislatívy, férové ponuky, osobný prístup, rovné a nediskriminačné podmienky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4066115  Datum zveřejnění: 21.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/mesiac