Fiber tester - práce s ubytováním Brno

EUworker s.r.o

Miesto práce
Brno-Slatina, Česko
Termín nástupu
Dohodou
25 312 Kč/mesiacKvality bonus až 2000 CZK měsíčně Kvartální bonus Příplatky za přesčas, noční směny, práci v SO/NE, práci ve svátek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovědnost za správné otestování finálních produktů
Měření ztrátového signálu pomocí OTDR přístroje a specializovaného softwaru
Vyhodnocování naměřených parametrů dle specifikace a následné uvolnění nebo zadržení produkce
Ovládání re-spool linky v případě nalezených problémů s optickým vláknem při testování OTDR
Nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny - krátký/dlouhý týden

Poskytujeme ubytování pro naše zaměstnance zdarma
Příspěvek na stravu
Docházkový bonus a kvality bonus
Týdenní zálohy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Společnost se specializuje na výrobu optických vláken, optických kabelů, speciálních optických kabelů a optických komponentů používaných v různých oblastech.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Uživatelská znalost PC - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Praxe na obdobné pozici výhodou

EUworker s. r. o. je mladá personálna spoločnosť, v ktorej tvoria silný medzinárodný team osobnosti s dlhoročnými skúsenosťami v HR, agentúrnom zamestnávaní a v personálnych službách .
Naša spoločnosť je inovatívna, otvorená a zodpovedná smerom ku klientom aj uchádzačom o zamestnanie.
Pôsobíme v Českej Republike, v Bulharsku a na Slovensku
Našimi hlavnými hodnotami sú partnerstvo, profesionalita, kvalita a flexibilita. Štandardom je dodržiavanie platnej legislatívy, férové ponuky, osobný prístup, rovné a nediskriminačné podmienky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4132792  Datum zveřejnění: 30.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 312 Kč/mesiac