Servisní technik

EVC Group s.r.o.

Místo práce
Nádražní 1383, 768 24 Hulín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Opravy a servis trakčních baterií, pohonů a nabíjecích zařízení u zákazníka i v sídle firmy
Technická podpora a poradenství (telefon, mail)
Provádění školení souvisejících s obsluhou a údržbou/diagnostikou baterií, vozidel a nabíjecích systémů
Vedení servisní agendy a souvisejících záznamů

Zaměstnanecké výhody, benefity

příspěvek na stravování,
získání zkušeností z různých oblastí v perspektivním oboru elektromobility,
možnost vzdělávání v odborných kurzech,
25 dní dovolené (po odpracování 1 kalendářního roku),
pojištění odpovědnosti zaměstnance,
odměna za získání nového zaměstnance,
možnost prezentovat a uplatnit své názory, práce v mladém kolektivu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

elektro podmínkou, Platná vyhláška 50/1978 Sb. §6 podmínkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

elektro výhodou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Řidičský průkaz sk. D výhodou, ochota cestovat v rámci celé ČR a EU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost EVC Group se zabývá přestavbami a vývojem vozidel na elektrický pohon. Jedná se o vozidla různých typů a výkonových kategorií od osobních vozů až po elektrobusy.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4191305  Datum zveřejnění: 27.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc