Technik údržby letadel - AVIONIKA

EVEKTOR, s.r.o.

Místo práce
Kunovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zástavby elektrických soustav a přístrojového vybavení letounu
Výroba elektrických svazků
Montáž, demontáž a opravy letadlových celků a systémů
Zajišťování letového provozu a oprav leteckých přístrojů
Měření základních charakteristik leteckých přístrojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní společnosti
Pružnou pracovní dobu
Rozsáhlé možnosti osobního rozvoje
Placené jazykové kurzy včetně výukových materiálů
Platové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení
Možnost bezplatného ubytování
Další nadstandardní benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Elektro

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ vzdělání elektro
Praxe na obdobné pozici výhodou, případně v
podobném oboru (automotive)
Průkaz způsobilosti k údržbě letadel – výhodou
Znalost AJ alespoň na základní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Evektor je společnost patřící mezi přední vývojové a výrobní společnosti s rozsáhlými vývojovými aktivitami. Hlavními partnery jsou společnosti s globálním zastoupením v automobilovém a leteckém průmyslu, malých strojích a všeobecném strojírenství. Naši zaměstnanci se podílí na vývoji nejmodernějších výrobků udávajících celosvětové trendy jak na pobočkách v České Republice, tak i přímo u partnerů v zahraničí.
Chcete-li se stát součástí týmů pracujících na prestižních projektech, připojte se k nám - my Vám to umožníme.
ID: 4083740  Datum zveřejnění: 18.5.2021