Obchodník

EW Distribution s.r.o.

Miesto práce
Staničná 18, Prievidza, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 700 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je 800 €+ variabilná zložka, ktorá závisí od Tvojho výkonu (plat sa môže po skúšonej dobe bežne hýbať okolo 1700 eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš v živote niečo naozaj dosiahnuť?
Chceš byť súčasťou skvelého kolektívu a ráno sa tešiť do práce?
Chceš sa posúvať, na niečom dlhodobo pracovať, budovať si kariéru a zároveň mať príležitosť si nadštandardne zarobiť?
Myslíš si, že si samostatný, ambiciózny a máš obchodného ducha?
Nebojíš sa zodpovednosti a dokážeš prijať aj určitú voľnosť?

Toto všetko Ti vieme ponúknuť!

Na oplátku očakávame:
- nenechať sa odbiť pri akvizícii nových zákazníkov a ísť si za svojim cieľom
- denno denne pracovať na akvizovaní nových zákazníkov a komunikovať s nimi
- postupne vytvoriť vlastnú sieť stabilných zákazníkov v rámci pridelenej krajiny
- pravidele komunikovať s existujúcimi zákazníkmi a tvoriť si s nimi vzťahy
- poskytovať perfektný support a služby našim zákazníkov
- plniť stanovené plány

Potrebujeme človeka, ktorý zvláda odmietnutie, ktorý si neberie veci osobne, má ťah na bránku a vytrvalosť. Pôsobíme v ťažkom medzinárodnom biznise, kde sa treba vedieť presadiť a nič nejde z večera do rána. Preto hľadáme človeka, ktorý sa toho nezľakne, ale naopak to bude pre neho výzvou! Pre ktorého NIE neznamená nie, ale iba príležitosť to na budúce urobiť INAK.
Veríme, že čím sú veci ťažšie, tým viac sa dá z nich vyťažiť, pretože ich neurobí hocikto.

Otvárame nové krajiny, kde dnes síce predávame, ale chceli by sme predaj značne posilniť:
1. Poľsko
2. Maďarsko
3. Balkán

Čiže ak Ťa zaujala náplň práce uvedená vyššie a ovládaš akýkoľvek z jazykov, ktorým sa hovorí v týchto krajinách, si vítaný/á.

Neponúkame prácu z domu, ani predaj rôznych finančných služieb a podobne. Tak isto nejde o MLM. Ide o fyzický biznis s reálnym tovarom a reálnymi ľuďmi na úrovni B2B (práca s firmami, nie bežnými spotrebiteľmi) v medzinárodnom meradle.

- férové ohodnotenie = fixná mzda + variabilná zložka;
- notebook + telefón;
- participácia na zahraničných pracovných cestách;
- možnosť kariérneho rastu (firma je dnes malá a je veľká pravdepodobnosť, že správni ľudia, ktorí sú pri jej začiatkoch, budú do budúcna obsadzovať vedúce pozície)
- uvoľnená firemná kultúra , chill out zóna - do budúcna o mnoho viac:)

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme, za Váš záujem o prácu v https://www.ewt.sk/

Prosíme o poslanie životopisu s fotkou, prípadne motivačný list, prečo si myslíte, že ste vhodný/á kandidát na túto pozíciu.

Výberové konanie bude prebiehať v 2 kolách u nás v priestoroch firmy na ulici Staničná 18, 97101, Prievidza, ktorým bude predchádzať telefonický screening:
0. telefonický screening
1. príprava + osobný pohovor
2. osobný pohovor - vyhodnotenie

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky za účelom dohodnutia času osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Grécky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Chorvátsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Nepožadujeme prax, skôr opačne. Myslíme si, že pozícia je skôr vhodná pre človeka, ktorý nemá skúsen

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nemusíš mať skúsenosti s obchodom, ale máš komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- uvedomuješ si, že: čas = peniaze
- ovládanie akéhokoľvek cudzieho jazyka na komunikačnej úrovni je výhodou

Vlastnosti, ktoré naozaj potrebuješ:
- asertivita = neberie si veci k srdcu
- improvizácia/kreativita
- zmysel pre humor
- trpezlivosť = vytrvalosť
- cieľavedomosť - nedať sa odbiť
- priateľskosť
- loajalita
- komunikatívnosť
- analytické myslenie - schopnosť hľadať riešenia
- empatia
- fantázia
- multitasking

EW Distribution s.r.o. je začínajúca "start-up" spoločnosť v oblasti veľkoobchodu a medzinárodného obchodu s komoditami ako sú mobilné telefóny, gadgety, či ostatná spotrebná elektronika.
Sme priamo vlastnená Slovenská spoločnosť s výrazným finančným zázemím.

Na trhu sme od roku 2018, ale nakoľko vedenie spoločnosti má dlhoročné skúsenosti v danom obore, naša firma rýchlo napreduje na Slovenskom aj Európskom trhu.
V roku 2019 sme naplnili naše predajné plány na 110% a máme vysoké ambície a ciele do najbližšieho obdobia.
Náš veľkoobchodný model je špecifický, možno zriedkavý, ale vo svete veľmi úspešný.

Naše firemné hodnoty:
- VÁŠEŇ PRE VÍŤAZSTVO
- TÍMOVÁ PRÁCA - SPOLUPRÁCA
- VÝKON
- ÚSPECH
- INTEGRITA
- ZAMERANIE SA NA VÝSLEDOK
- ČAS = PENIAZE = PROFIT
- SEDLIACKY ROZUM
- POČÚVAJ POTREBY ZÁKAZNÍKA
- VÝZVA A ODHODLANIE
- NECHAJ SVOJE EGO ZA DVERAMI
- INOVATÍVNE MYSLENIE A EFEKTIVITA
- TVOJE VÝSLEDKY = TVOJ RAST
- BUĎ DISCIPLINOVANÝ A ORGANIZOVANÝ
- PREDVÍDAJ
- BUĎ ODOLNÝ A NIKDY SA NEVZDÁVAJ
- DOBRÝ KOLEKTÍV = ŠŤASTIE NA PRACOVISKU
- PRINÁŠAJ RIEŠENIA A NIE PROBLÉMY
- RÝCHLO SA ADAPTUJ NA ZMENU

Našim dlhodobým cieľom je:
- dlhodobo šťastný a spokojný tím, ktorý podá dostatočný výkon - vždy musia byť spokojné obe strany - ako firma, tak zamestnanci
- silný tím, v ktorom si budú ľudia navzájom pomáhať, učiť sa, napredovať spoločne, nie jednotlivo
- široké portfólio spokojných dodávateľov a odberateľov, ktorí nám vytvoria dlhodobý profit
- príjemné pracovné prostredie

Viac o nás:

Staničná 18
97101 Prievidza

Kontakt

Kontaktná osoba: Igor Caniga
E-mail: poslať životopis
ID: 3700335  Datum zveřejnění: 12.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac