Disponent dopravy - Brno Slatina

EWALS CARGO CARE spol. s .r.o

Místo práce
Tuřanka 115, 627 00 Brno Slatina, Brno - město, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
březen - duben 2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vybraný uchazeč bude po důkladném zaškolení zodpovědný za komunikaci se zákazníky a optimální zajištění průběhu přeprav.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavá a kreativní práce s vlastní odpovědností, motivační individuální a týmové mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, stravenky, výběr benefitů formou Cafeterie, po roce trvání pracovního poměru možnost příspěvku na smlouvu o penzijním připojištění nebo životním pojištění, příjemné a moderní pracovní prostředí

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

organizační schopnosti, samostatnost, týmového ducha, flexibilita, orientace na výsledek, velmi dobré komunikační schopnosti - častá komunikace po telefonu, znalost německého jazyka výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost EWALS CARGO CARE spol. s r.o. obdržela na výročním udílení cen Integron Experience Awards v březnu t.r. cenu za nejlépe fungující organizaci z hlediska spokojenosti zaměstnanců v kategorii dopravy a logistiky.

V České Republice působí EWALS CARGO CARE spol. s r.o. od roku 1991. V současnosti je aktivních 14 pracovišť v deseti městech České republiky s centrálou v České Lípě a sídlem v Praze na Proseku.

Činnost ECC CZ je zaměřená především na poskytování služeb v oblasti silničních, námořních a intermodálních přeprav. V oblasti logistických služeb nabízí EWALS CARGO CARE CZ veškeré služby spojené se skladováním, manipulací, kompletací.
EWALS CARGO CARE spol. s r.o. je certifikovaná v rámci integrovaného management systému ( IMS ), který zahrnuje oblast kvality, bezpečnosti práce a životního prostředí.
EWALS CARGO CARE CZ je členem sdružení TAPA, v němž jsou zastoupeny firmy provádějící dopravu nebo logistické manipulace se zbožím vysoké hodnoty (elektronika, počítače a pod.).

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Adresa společnosti

EWALS CARGO CARE spol. s r.o.
Prosecká 851/64
190 00 Praha 9 - Prosek
http://www.ewals.cz
ID: 2695711   Datum zveřejnění: 19.12.2016