Desktop Support Technician

Excis Compliance Ltd.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
56 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technik podpory je ostřílený profesionál zběhlý v poskytování technické pomoci pro počítačové systémy, hardware a software. Díky zkušenostem s operačními systémy pro stolní počítače, jako jsou Windows a macOS, efektivně řeší problémy a provádějí upgrady a konfigurace systému. Dobré + je mít zkušenosti v pozici Supply/Inventory

• Potřebné dovednosti InTune, Auto Pilot a ServiceNow.

• Na zařízení blikaly kódy chyb čtení

• Výměna hardwaru

• Vyhledávání závad pomocí diagnostických zařízení a softwaru

• Aktualizace komponentů

• Asistence podpůrnému personálu jiných poskytovatelů služeb

• Řízení zásob

• Dohlížet na tok skladovaného IT zboží společnosti

• Podrobné záznamy o každém novém nebo vráceném IT zboží při vstupu nebo výstupu ze skladu.

• Kontrolujte a dohlížejte na objednávání zásob, skladování zásob a kontrolujte množství zboží

• Aktualizujte soubor záznamu

• Znalost běžných technik řízení zásob

• Denní, týdenní a měsíční reporting o zásobách IT.

• Musí být schopen vytvořit zprávu o analýze trendů o běžných poruchách na zařízeních koncových uživatelů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

min. 2-3 years of IT support technician exp.

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové požadavky:

Česky C1
Angličtina B2

Potřebné dovednosti InTune, Auto Pilot a ServiceNow.

• Roky praxe: Středně pokročilý, obvykle min. 2 roky aplikovaných dovedností a zkušeností

• Pracovní technické znalosti operačních systémů Windows umožňující řešení problémů nebo úplnou přestavbu počítače pomocí dokumentace specifické pro klienta poskytnuté klientem.

• Znalost operačních systémů OSX, iOS a Android za účelem poskytování maximální podpory koncovým uživatelům používajícím související zařízení.

• Pracovní technické znalosti produktů Microsoft Office, antivirových produktů a služeb pro stolní počítače umožňující řešení problémů se softwarovými aplikacemi.

• Schopnost využít poskytnutý znalostní článek k řešení problémů s aplikacemi specifickými pro klienta.

• Schopnost aplikovat středně pokročilé znalosti předmětu k řešení různých běžných problémů IT.

• Výrazný servis a orientace na zákazníka

• Pozornost věnovaná detailům a schopnost pracovat samostatně i jako součást týmu na více projektech

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Excis company is and IT service company based in UK

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4798855  Datum zveřejnění: 3.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 56 000 Kč/měsíc