Content Manager/Copywriter

Exclusive Tours

Místo práce
Olivova 2096/4, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?

Abys zapadl/a do našeho týmu a nabízená pozice Tě bavila, měl/a by sis na většinu následujících otázek (ideálně na všechny) odpovědět ano:

Máš talent psát poutavé texty?
Orientuješ se v marketingových vodách? Víš, co znamenají pojmy jako SEO, USP, Linkbuilding nebo AIDA?
Jsi přátelský a vysoce motivovaný člověk?
Umíš komunikovat se svým okolím a máš dobré vystupování?
Je pro Tebe cestování inspirací a máš k němu pozitivní vztah?
Láká Tě práce v týmu, pro který je zábava stejně důležitá jako vysoké pracovní nasazení?
Ovládáš anglický jazyk na takové úrovni, aby Tě nebrzdil při přípravě podkladů pro naše zahraniční partnery a zákazníky?
Bavilo by Tě pracovat pro společnost, pro kterou je kvalita služeb na prvním místě a která je průkopníkem ve svém oboru?
Zodpovědnost, odolnost vůči stresu, pečlivost a pracovitost patří kromě jiných mezi Tvé silné stránky?
Nebojíš se změn a dokážeš je přijímat jako výzvu?

Mezi Tvou každodenní činnost by především patřilo:

Správa obsahu webových stránek (texty, foto, videa).
Příprava tiskových a elektronických materiálů.
Komunikace a spolupráce s mediálními domy.
Práce s Google Analytics.
Propojování online aktivit s offline propagací.
Úzká spolupráce s dalšími členy marketingového týmu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Naše společnost je všechno jen ne obrovská korporace, kde bys nemohl/a nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme leaderem. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy.

Co Ti nabízíme?

Zajímavou práci ve společnosti, která se ke svým zaměstnancům chová stejně slušně jako ke svým zákazníkům.
Přátelský kolektiv, pro který je cílem perfektně odvedená práce a spokojený klient.
Příjemné pracovní prostředí v kancelářích v centru Prahy – 5 minut chůze od metra A, B, C, zastávek tramvaje i hlavního nádraží.
Možnost osobního rozvoje a kariérního růstu.
Možnost účastnit se různých eventů v rámci společnosti.
Odpovídající finanční ohodnocení.
Ostatní benefity: mobilní telefon, notebook, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, Multisport karta, teambuildingové akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cestovní kancelář Exclusive Tours už od roku 2007 využívají nejnáročnější klienti, kteří vyžadují špičkový servis, odborné znalosti a osobní přístup.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3347322  Datum zveřejnění: 28.3.2018