Head of Incoming Department

Exclusive Tours

Místo práce
Olivova 2096/4, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici Head of Incoming Department budeš mít na starost rozvoj vznikajícího oddělení pro příjezdový cestovní ruch. Denní kontakt s dodavateli služeb, navazování obchodních vztahů, reprezentace společnosti navenek a správné směřování oddělení bude nedílnou součástí Tvé práce. Čeká Tě práce pro klienty, kteří patří mezi úspěšné podnikatele, manažery a sportovce. Každý den se setkáš s novými výzvami.

Mezi Tvou každodenní činnost bude především patřit:

Osobní jednání s dodavateli, telefonická a emailová komunikace.
Dlouhodobé budování vztahů s dodavateli.
Prezentace a propagace oddělení.
Podílení se na přípravě klientských eventů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Naše společnost je všechno jen ne obrovská korporace, kde bys nemohl/a nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme leaderem. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy.

Co Ti nabízíme?

Zajímavou práci ve společnosti, která se ke svým zaměstnancům chová stejně slušně jako ke svým zákazníkům.
Přátelský kolektiv, pro který je cílem perfektně odvedená práce a spokojený klient.
Příjemné pracovní prostředí v kancelářích v centru Prahy – 5 minut chůze od metra A, B, C i zastávek tramvaje.
Možnost osobního rozvoje.
Možnost účastnit se různých eventů v rámci společnosti.
Odpovídající finanční ohodnocení s motivačním odměňovacím systémem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Cestovní ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme:

Abys zapadl/a do našeho týmu a nabízená pozice Tě bavila, měl/a by sis na většinu následujících otázek (ideálně na všechny) odpovědět ano:

Máš alespoň roční prokazatelnou zkušenost z cestovního ruchu či se v oblasti cestovního ruchu dlouhodobě pohybuješ?
Jsi přátelský a vysoce motivovaný člověk, kterému vyhovuje práce v týmu?
Jsi komunikativní, samostatný/á, máš dobré organizační a vyjednávací schopnosti?
Máš zkušenost s organizací eventů?
Bavilo by Tě pracovat pro společnost, pro kterou je kvalita služeb na prvním místě a která je průkopníkem ve svém oboru?
Ovládáš anglický jazyk na takové úrovni, aby Tě nebrzdil při komunikaci s našimi klienty či zahraničními partnery?
Zodpovědnost, odolnost vůči stresu, pečlivost a pracovitost patří kromě jiných mezi Tvé silné stránky?
Dobře si rozumíš s počítačem a velmi dobře se orientuješ na internetu?
Něco Ti říká analytické a logické myšlení (matematika nebyla tvůj největší nepřítel během studia)?
Absolvoval/a jsi minimálně střední školu s maturitou a chceš se i nadále mimo školu učit novým věcem?

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cestovní kancelář Exclusive Tours už od roku 2007 využívají nejnáročnější klienti, kteří vyžadují špičkový servis, odborné znalosti a osobní přístup.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3347345  Datum zveřejnění: 28.3.2018