HR Business Partner

Exeltis Czech s.r.o.

Jemnická 1, Praha 4, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/ dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Působí jako podpora management týmu ve všech HR oblastech: org.struktura a HR compliance, nábor a nástupní agenda, odměňování a zam. výhody, rozvoj a vzdělávání, zaměstnanecké vztahy, hodnocení zaměstnanců
Kompletní zastřešení náboru nových zaměstnanců podle potřeb společnosti a jednotlivých odborností
Adaptace nových zaměstnanců a péče o ně po celou dobu pracovního poměru
Nástupní a výstupní agenda zaměstnanců
Příprava všech pracovně právních dokumentů
Koordinace výběrových řízení, vytváření inzerátů a vedení pohovorů
Evidence zaměstnaneckých složek a sledování platnosti osvědčení, čerpání benefitů, evidence dovolených
Soustavná práce se zaměstnanci za účelem zvýšení loajality vůči společnosti, řešení zpětné vazby
Správa firemních benefitů
Úzká spolupráce s externí mzdovou účetní
Aktivní spolupráce s vedoucími pracovníky a vedením společnosti
Spolupráce s externími personálními agenturami
Účast na poradách
Spolupráce s centrálou ohledně nových projektů
Zastřešení GDPR a office managementu
Přímý nadřízený pro pozici Business Coordinator

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí zahraniční společnosti
Motivující platové ohodnocení, bonus a firemní benefity (notebook, telefon, 25 dní dovolené, sick days, cafeterie v hodnotě 3tis./měs.)
Možnost seberealizace a dalšího rozvoje, rozmanitou a různorodou práci
Příjemné pracovní prostředí
Nástup ihned/ dohodou

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

HR/ personalistika

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

minimálně 2 roky zkušeností s komplexní pozicí v HR
znalost zákoníku práce
reprezentativní a profesionální vystupování
komunikativnost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost,
otevřený přístup k zefektivňování procesů - proaktivní jednání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní farmaceutická společnost zaměřená na ženské zdraví

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4528750  Datum zveřejnění: 28.2.2023