Product Manager - farmacie

Exeltis Czech s.r.o.

Jemnická, Praha 4, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/ dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní náplň práce:

Návrh a příprava marketingového plánu podle produktové strategie
Realizace marketingových aktivit podle marketingového plánu, příprava media plánu
Návrh a příprava propagačních materiálů
Správa a realizace přidělených projektů, spolupráce na uvedení nových produktů na trh
Spolupráce s BUM na dalších projektech, spolupráce s medical a digital kolegy
Zpracování IMS dat a následné analýzy
Zajišťování podkladů pro lékárenské sítě
Administrace interních systémů a zajištění objednávek
Komunikace s externími dodavateli
Pravidelná kontrola všech marketingových nákladů a jejich analýza

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu
odborné zaškolení a možnost osobního rozvoje a seberealizace
komplexní, zajímavou a různorodou práci
bonusový systém v závislosti na dosažených výsledcích, cafeterie
firemní benefity
nástup: ihned/ dohodou

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

VŠ vzdělání
praxe na obdobné pozici ve farmaceutické firmě
marketingové znalosti, analytické, organizační a komunikační schopnosti
samostatnost, kreativní myšlení, zodpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu
dobrou znalost práce na PC
komunikativní znalost anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní farmaceutická společnost zaměřená na ženské zdraví

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4572236  Datum zveřejnění: 4.5.2023