Kalibrační technik - junior / senior (ČR)

Element Metech s.r.o.

Místo práce
Toužimská 767, 19000 Praha 9, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 60000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kalibrace elektronických měřících přístrojů (multimetry, osciloskopy, analyzátory signálu a jiné)

Zajistíme veškeré potřebné školení jak absolventům, tak již zkušeným technikům.
Jedná se o velmi zajímavou práci s elektronickými měřícími přístroji většiny světových výrobců (Keysight/Agilent, Rohde&Schwarz, Anritsu a mnoho dalších). Stane se z vás specialista na elektronické měřící přístroje, což je velmi ceněný obor nejen u nás, ale i ve světě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajištění vyhlášky č. 50/1978 Sb.
- Zázemí významné nadnárodní společnosti
- Pracovní zázemí v nové budově „Letňany Business Park“
- Nadstandardní platové ohodnocení
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost profesního růstu
- Školení, občasná práce v zahraničí
- 5 týdnů dovolené
- Kafeterie, ovoce
- Stravenky v hodnotě 85,- Kč
- Notebook, služební telefon

Informace o náboru

Těšíme se na Vaše písemné odpovědi se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce.
Výběrové řízení bude ukončeno dnem výběru vhodného kandidáta na danou pracovní pozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ / VŠ elektrotechnického zaměření
- AJ na základní úrovni (schopnost číst manuály a na základní úrovni se dorozumět)
- MS Office – dobrá znalost Excelu
- Zkušenosti s elektronickými měřícími přístroji výhodou (multimetry, osciloskopy, analyzátory signálu)
- Samostatnost a flexibilita
- Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Exova METECH, s.r.o. je akreditovaná kalibrační laboratoř. Hlavní činností společnosti je ověřování, kalibrace a servis elektronických měřících přístrojů. Jsme mezinárodní společnost se sídlem ve Švédsku a mnoha pobočkami po Evropě.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3167526  Datum zveřejnění: 11.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 60000 Kč