Is front your end? javascript lovers wanted!

Experis

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budeš pracovat pro specializovanou vývojářskou firmu z Londýna, která obsluhuje tamní klienty z řad malých a středních firem.
Nejbližší projekty jsou Projects and Antiquities registration mobile app (použití React Native) a zajímavá aplikace pro oblast fintech (použití React Native).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Klimatizované kanceláře přímo v centru Brna pár kroků od nejlepších hospod, kaváren, restaurací a klubů
Jsme malá firma bez zbytečných korporátních procesů a pravidel.
Rádi Ti koupíme knihy a jiné vzdělávací materiály pro další rozvoj.
Můžeš se přidat k firemním výletům na vývojářské meetupy a konference po ČR a blízkém zahraničí.
Můžeš si vybrat vlastní hardware - 2x 24" monitor, libovolný Linux OS, klávesnice a myš dle tvého gusta, licence pro PHPStorm IDE.
V kanceláři vždy najdeš čerstvé zásoby oříšků, ovoce, čokolády a samozřejmě dobré kávy.
Platíme dobře a před termínem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Malá česká programátorská firma zaměřená na webový vývoj pro významné klienty z celého světa

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

PHP - Pokročilý
JavaScript - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pokud ovládáš většinu z těchto technolgií, ozvi se nám (Nemusíš mít 100 % shodu se všemi požadavky, pokud máš chuť se učit a dál rozvíjet):
Dobrá znalost Javascriptu
Javascript frameworky a knihovny React.js, React Native
Responzivní design & development
Zkušenost s SCSS
Webpack/gulp workflows
Chuť přispívat k internímu rozvoji a v open source projektech
Dobré oko pro design, UI & UX a přístupnost
Znalost git a agile/scrum metodologií
Zkušenost a s test driven development a standardy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2761233  Datum zveřejnění: 11.10.2016