PHP programátor - nette framework

Experis

Místo práce
Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoval byste na vývoji webových informačních systémů, vytvářel design aplikace ve spolupráci s technickým vedoucím.

Tvá práce by zejména obnášela psaní dokumentace designu a kódu a také testování kódu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to?
- perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
- možnost seberealizace – odborný a profesní růst - firma si např. spoustu produktů vytváří sama ve svém IT týmu
- práce na projektech pro významné firmy energetického průmyslu
- možnost vzdělávání - odborná školení
- příspěvek na stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Programátorů není nikdy dost, a protože se firmě daří, rozšiřuje svůj pětičlenný tým a hledáme do vývojářského týmu posilu v podobě PHP programátora!

Firma, pro kterou byste pracoval se vyznačuje efektivním a ekologickým využitím energetických palivových zdrojů. Produkuje zařízení pro kombinovanou výrobu elektřiny a tepla a provozováním technologií pro využití obnovitelných zdrojů energie. V těchto oblastech patří mezi přední výrobce, provozovatele a exportéry.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

PHP - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Od Vás očekáváme, že
- budete mít dobrou znalost PHP a pokud znáte některý z jeho frameworků, bude to ideální (není to však podmínka)
- znáte JavaScript, JQuery a JQueryUI, SQL a relační databáze
- budete umět alepoň na mírně pokročilé úrovni anglicky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2769856  Datum zveřejnění: 17.10.2016