Python Developer

Experis

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

1) hledáme nadšence do programování, pro které nejde jen o práci, ale především o zábavu

2) hledáme tým lidí, kteří budou nadšení z toho, že výsledky jejich zábavy denně používá stovky tisíc lidí po ČR a brzo v celé Evropě

3) z celého týmu hledáme největšího blázna a fanatika, kterého bychom rádi nominovali do vývoje nových služeb, na nejtajnější oddělení u nás :-)

4) na čem se bude pracovat
- vývoj firemních Informačních Systémů + podpora a údržba
- implementace provisioningu síťových zařízení a služeb
- vývoj klientského portálu
- rozvoj IPTV platformy
- hraní si s technologickými novinkami

Ideální je pochopitelně denní prezence u nás ve firmě v Brně, ale dokážeme si u zajímavých osobností představit i režim třeba 3+2 office / homeoffice, atp.
Dále je pro nás důležité, aby nadšenec měl již hodně projektů za sebou, nehledáme juniory, které budeme muset vzdělávat, aby uměli s námi vůbec fungovat. Hledáme již hotové programátory, kteří se pouze seznámí s koncepcí našich projektů a budou je dále rozvíjet.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ideální je pochopitelně denní prezence u nás ve firmě v Brně, ale dokážeme si u zajímavých osobností představit i režim třeba 3+2 office / homeoffice
Hledáme již hotové programátory, kteří se pouze seznámí s koncepcí našich projektů a budou je dále rozvíjet a takové lidi, chce i zaplatit
Zároveň jsme schopni pro nebrňáky řešit ubytování, dopravu atp.
Jinak takové ty BENEFITY CO NABÍZÍ KAŽDÝ.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

SVĚŽÍ SPOLEČNOST V OBLASTI TELEKOMUNIKAČNÍCH SLUŽEB.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

jaké základy potřebujeme
- OS Linux
- Python
- Django
- SQL
- API

výhodou pak je znalost
- Django REST framework
- Docker
- JavaScript
- Angular Dart
- GIT

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3099404  Datum zveřejnění: 16.3.2018