Procesní inženýr (automotive)

Experis

Místo práce
Středočeský kraj, Okres Rakovník

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás na pozici čeká?
– Odpovědnost za návrh a vývoj procesu montáže a výrobního zařízení
– Návrh montážního procesu dle požadavků kvality, zákazníka a platných standardů
– Spolupráce s ostatními členy projektového týmu (vývoj, kvalita, VPS)
– Definování Poka-Yoke a ergonomických zlepšení za účelem efektivní a kvalitní montáže
– Účast na pravidelných projektových jednání a zákaznických návštěv
– Reporting aktuálních dosažených cílů projektovému vedení a managementu
– Spolupráce s ostatními závody v rámci regionu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám za to můžeme nabídnout?
– práci v stabilní mezinárodní společnosti
– prostředí moderního závodu
– penzijní připojištění
– 6 týdnů dovolené
– relokační balíček
– technické a jazykové školení
– relaxační aktivity
– pravidelné bonusy

Informace o náboru

Hledáme zkušeného procesního inženýra pro mezinárodní automotive společnost se sídlem v Rakovníku. Budete se podílet na změnách výrobního procesu a kontrolovat proces montáže. Pokud hledáte zajímavou pracovní příležitost u jedného z TOP zaměstnavatelů a nebojíte se nových výzev, dejte o sobě vědět!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní automotive společnost působící v oblasti výměníků tepla

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?
– SŠ/VŠ vzdělání technického směru
– Pokročilá znalost AJ
– Znalost čtení výkresů, kusovníků a technologické dokumentace
– Znalost nástrojů kvality (QRQC, FMEA,PY,….) a nástrojů VPS (Hoshin, Kaizen, MUDA, IPROM)
– Komunikační dovednosti, asertivita, flexibilita, odolnost vůči stresu, zodpovědnost
– Zkušenosti na obdobné pozici (technologie, procesní inženýrství,…) alespoň 3 roky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3183734  Datum zveřejnění: 11.9.2017