Linux Administrátor/ka junior

Experis

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš zkušenosti se správou Linuxových serverů ? Upřednostňuješ českou společnost oproti velkým mezinárodním korporacím?

Pokud ANO, přidej se k nám!

Buď součástí skvělého týmu v IT společnosti zabývající se vývojem softwaru a poskytováním IT služeb pro zákazníky z oblasti bankovnictví a financí. Dobrý tým, znamená kvalita pro naše zákazníky.

Co bude tvoji hlavní náplní práce:

• zajištění provozu a správy interních vývojových a testovacích prostředí
• technická podpora vývojovému týmu
• práce na dodávkách komplexních řešení dle požadavků zákazníka
• poskytování podpory a technických konzultací zákazníkům
• vytváření a aktualizaci technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient Vám může nabídnout velké množství benefitů a to:
• přístup k novým technologiím a práce na zajímavých projektech v oblasti informačních systémů
• příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji
• pravidelné společné akce, teambuildingy, příjemné pracovní prostředí a pohodový kolektiv
• 5 týdnů dovolené, stravenky a příspěvek na sport či kulturu
• flexibilní pracovní doba, možnosti home office, čas na rodinu a koníčky, (důležitá je pro nás rovnováha pracovního a soukromého života)
• příspěvek na penzijní připojištění, kafeterie

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT společnost zabývající se vývojem SW řešení pro klienty z oblasti financí a bankovnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý
Administrace UNIX/Linux - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Měl/a bys mít zkušenosti s/se :
• správou Linuxových serverů (CentOS, Red Hat Enterprise Linux)
• provozem aplikací využívajících webové a aplikační servery (Apache HTTP Server, Apache Tomcat)
• tvorbou systémových skriptů (PowerShell)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3218919  Datum zveřejnění: 30.5.2018