Účetnictví, finance - všechno máme pod palcem

Experis

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Je-li vám oblast účetnictví a financí blízká, pak pro vás máme zajímavou nabídku.

Do mezinárodní firmy hledáme posily, které umí výborně anglicky a nebojí se faktur příchozích ani odchozích. Součástí vaší práce bude vedení účetních deníků, řešení různorodých účetních operací, provádění rekonciliací nebo příprava plateb či měsíční a uzávěrkové reporty.

Náš kandidát musí ovládat anglický jazyk, jelikož ho bude využívat na denní bázi, a mít zkušenosti s účetnictvím. Práce s Excelem včetně různých Excelových funkcí mu nesmí být cizí. Vzdělání v oboru financí, účetnictví a ekonomiky je velkou výhodou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co vám na oplátku nabízíme? Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářích v mezinárodní IT společnosti v Praze, pět týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, příspěvky na vzdělání, různé vzdělávací programy a další zaměstnanecké výhody.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Účetní a auditorské činnosti

Mezinárodní IT firma.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3250296  Datum zveřejnění: 2.1.2018