Tester

Experis

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi dobrý v automatizovaném testování? Tak neváhej a pojď pracovat pro vedoucího světového lídra v oblasti bankovnictví a investic. Budeš mít příležitost rozvíjet své dovednosti, navýšit svůj kariérní růst, ale také získat zkušenosti v oblasti bankovnictví a investic a rozšířit tak své obzory.
Budeš spolupracovat s týmem, který má na starosti testování aplikací Forex, které vyvíjejí a zajišťují plynulé dodávky automatizovaných testovacích sad.
POPIS POZICE
- Úzká spolupráce s týmem vývojářů, kde se budete radit jak usnadnit automatizované testování, vyvíjet zkušební strategii na konkrétních případech
- Společně s týmem zjišťovat příčiny selhání při provádění zkušebních sestav
- Podpora funkčních testů, pro vývoj a implementaci automatizované testovací jednotky
- Každodenní účast na setkání s vývojovým týmem

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
- Pravidelná školení, interní mobilitu, flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, roční bonus, jazykové kurzy, stravenky, balíček pro přemístění (EU)
Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a pošlete mi svůj životopis!
KONTAKT
Hana Dudová
[email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Světově proslulá firma, která je jedničkou v oboru bankovnictví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

PROFIL KANDIDÁTA
Požadavky:
- Silná zkušenost s automatizovaným testováním v komplexní oblasti (Nemusí být Forex ani bankovnictví)
- Zkušenosti s jedním, nebo více skriptovacími jazyky (např. Python, Perl, ksh, bash nebo sh).
- Zkušenosti s relační databází. Zkušenosti s analýzou souborů protokolu s deaktivací, zprávami a SQL, jako součást testování na straně serveru.
- Efektivní komunikační dovednosti s dalšími členy vývojových týmů, projektovými manažery, manažery a uživateli na různých globálních místech.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3265298  Datum zveřejnění: 21.5.2018