C# vývojář v Praze

Experis

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pojďte pracovat do pohodové české firmy, kde není open space a kde budete součástí zajímavých projektů od A do Z.

Co budete dělat?
- vývoj desktopových aplikací (klasické WinForms)
- vývoj v C#
- participace na různorodých projektech
- budete v týmu s dalšími 4 kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
- práce v pohodové české firmě
- možnost být u celého projektu od A do Z
- flexibilní pracovní dobu
- plně hrazené stravenky
- jazykové kurzy zdarma
- občerstvení na pracovišti
- firemní teambuildingové akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

C# - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás požadujeme?
- orientaci v C (C++) (gcc kompilátory, linkovací předpisy apod.)
- základní znalost IP protokolů, sériových komunikací RS232, RS485
- znalost AJ na úrovni čtení a psaní technické dokumentace
- samostatnost, bystrost a komunikativnost
Velkou výhodou pro Vás bude:
- znalost svn (Tortoise)
- zkušenosti s programováním pro jednočipy
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3268232  Datum zveřejnění: 27.2.2018