Embedded vývojář v Praze

Experis

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat pro ryze českou firmu s pohodovým pracovním prostředím? Máte zkušenosti s vývojem HW i SW? Chcete vidět výsledky své práce v praxi a být součástí celého vývojového procesu od A do Z? Pokud ano, pak mi pošlete svůj životopis.

Vaší náplní práce bude:
- vývoj aplikací pro nově vyvíjený HW
- SW pro procesory ARM, asembler, C, C++
- analýza zadání a návrh celé nebo dílčí architektury
- participace na celém vývojovém procesu od A do Z
- zajímavá práce na pestrých projektech
- samostatná činnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
- práce v pohodové české firmě
- možnost být u celého projektu od A do Z
- flexibilní pracovní dobu
- plně hrazené stravenky
- jazykové kurzy zdarma
- občerstvení na pracovišti
- firemní teambuildingové akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Výrobce řídicích systémů a elektroniky pro průmyslovou automatizaci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás požadujeme?
- znalost programování embedded systémů v C
- znalost designu FW mikrokontrolerů
- znalost architektury ARM Cortex-Mx výhodou
- znalost anglického na úrovni čtení a psaní technické dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3268237  Datum zveřejnění: 25.1.2018