Hledáme "fajn" Elektrokonstruktéra do rodinné firmy

Experis

Místo práce
Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrokonstruktér se zaměřuje na zpracování kompletní projektové elektro-dokumentace pro dřevoobráběcí stroje a zařízení, pracuje na vývoji, vytipování, návrzích nových řešení, ladění a koordinaci HW i SW, zajišťuje úpravu programů na strojích a zařízení, vytváří kompletní dokumentaci k výrobě strojů a je technickou podporou při realizaci zakázek a také při servisu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžete se těšit na zajímavou práci u stabilní a perspektivní česko-švýcarské firmy s 22-ti letou tradicí
-motivační platové podmínky
-výkonnostní prémie, 13. a 14. plat
-bonusy (spoření/pojištění/příspěvky na stravování/"sickdays"/firemní akce)
-přátelský pracovní kolektiv
-kvalitní sociální zázemí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledáme posilu do menšího, leč přátelského týmu Česko-švýcarské rodinné firmy, která sídlí v Rožnově p. Radhoštěm a jejíž počet zakázek stále roste. Jste-li absolvent s potřebným vzděláním, nebo již zkušený elektrotechnik, který upřednostňuje samostatnou, důležitou práci, kde nejste jen "jedním z mnoha", pak Vás rádi mezi sebou přivítáme!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Důležitá je pro nás VAŠE osobnost, a také:
- VŠ – elektrotechnika, SW elektroinženýrství, případně SŠ elektro s praxí v oboru min. 3 roky
-znalosti tvorby elektrotechnické dokumentace, a problematiky PLC automatů (výhodou)
-znalost MS Office
-zapálení pro práci, chuť podílet se na významných projektech a učit se novým věcem
-znalost NJ nebo AJ výhodou
-osvědčení dle vyhl. 50/78 Sb. §10

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3274306  Datum zveřejnění: 28.12.2017