SAP Consultant

Experis

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceme rozšířit náš tým SAP konzultantů o nové tváře. Máme rozsáhlé projekty realizované v různých oblastech a jsme předním partnerem společnosti SAP při vývoji nejnovějších technologií, které nabízíme. Tak neváhej a přidej se k nám do týmu!

Pokud se k nám chceš připojit, tak můžeš počítat s osobním rozvojem, odbornou přípravou a otevřeným přístupem.

Vaší náplní práce bude:
- Shromažďování všech funkčních a technických požadavků od klienta
- Vytváření obchodních a IT vztahů s klientem
- Přizpůsobení modulů SAP pro potřeby zákazníků
- Odpovědnost za vývoj SAP
- Účast a podpora výkonu a testování systému
- Práce v multidisciplinárních družstvech ( technické, funkční, obchodní) na místě a na dálku

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžeme nabídnout:
- Kariérní postavení v jedné z předních mezinárodních společností na světě
- Profesionální růst založený na výkonnosti
- Kontinuální trénink
- Široká nabídka dávek – 5 týdnů dovolené, stravenky, rekreační / wellness poukázky, penzijní / životní pojištění atd.

Využijte společnosti, která investuje do svých zaměstnanců a poskytuje prakticky neomezený přístup k velkým projektům po celém světě.
Konkurenceschopné odměny, velké výhody a zkušenosti v rozvoji kariéry jsou zárukou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Global leading professional services company providing a range of strategy, consulting, digital, technology & operations services and solutions.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme:
- Plynulou a komunikativní znalost angličtiny
- Hluboké znalosti o minimálně jednom obchodním procesu: (tj. CRM, finance, nákup, výroba apod.)
- Zkušenosti s implementací jednoho z následujících modulů: SD; BW; BI; FI / CO; MM; nebo WM
- Flexibilitu cestovat (některé projekty, v rámci EU)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3285245  Datum zveřejnění: 26.3.2018