Manuální tester HW a SW

Experis

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmínky (brutto)
30 - 35,000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost působící na trhu platebních a stravovacích systémů a služeb hledáme TESTERA!
Firma vytváří komplexní informační systémy pomocí automatizace a elektronizace, převádíme složité operace na jednoduché a přehledné.
V současné době hledáme posilu našeho 4členého týmu.

Jednoduše u nás budete:
Testovat SW a HW produkty.
Uvolňovat verze SW, jejich evidenci a archivaci
Testovat upgrade systému u zákazníků
Vytvářet a udržovat dokumentace a testovací postupy.
Jako tester budete spolupracovat s pracovníky vývoje a realizačními a servisními pracovníky.

Námi dodávané platební a identifikační systémy jsou postaveny na:
OS Windows 7/8/10,
Windows Server 2008/2012/2016
Databázi MS SQL 2008/2012/2014/2016.
Tyto technologie byste měl/a znát.

Praxi v testování SW minimálně 4 roky.
AJ stačí pasivní v běžném rozsahu profese IT, testované produkty jsou v češtině.

Výhodou je:
IIS, technologie WWW, programování (HTML, PHP)
Znalost jazyka SQL, vztah k HW a periferiím PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Flexibilní pracovní doba.
Nástupní plat dohodou, po zkušební době nárust o 10 – 20%
Zajímavá a různorodá práce v oblasti IT
Práci na nových produktech společnosti.
Mladý a odborně zdatný tým.
Nekuřácké prostředí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost působící na trhu platebních a stravovacích systémů.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrace Windows serverů - Základy
Microsoft SQL Server - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3290484  Datum zveřejnění: 19.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 - 35,000 CZK