Business Intelligence/SQL Server Developer

Experis

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká softwarová firma s dvanáctiletou tradicí zaměřená na Business Intelligence, Data Warehousing, Enterprise aplikace a plánování hledá do svého týmu zkušeného SQL Server / Business Intelligence developera. Přijďte k nám, dáme Vám prostor pro uplatnění Vašich cenných zkušeností v rámci tvorby BI řešení pro velké nadnárodní společnosti.

Vaší náplní práce bude analýza požadavků zákazníků a tvorba Business Intelligence řešení.

Naše požadavky:
• Zkušenosti s analýzou a vývojem Business Intelligence a Datawarehousing systémů
• Zkušenosti s platformou Microsoft Business Intelligence, tj. SQL Server 2005 a vyšší: T-SQL, Database Engine, Integration Services, Analysis Services, Reporting Services
• Vysoké nasazení a chuť tvořit zajímavá řešení pro velké společnosti
• Mírně pokročilá angličtina pro čtení technické dokumentace

Nabízíme Vám:
• Práci na zajímavých projektech pro velké nadnárodní společnosti
• Získání nových zkušeností a praxe od expertních vývojářů
• Osobnostní růst
• Pružná pracovní doba
• Zajímavé finanční ohodnocení na základě Vašich zkušeností
• Další benefity (stravenky, 25 dní dovolené…)
• Možnost práce na HPP nebo IČO
• Místo pracoviště Praha 1

Máte chuť dozvědět se o této příležitosti více? Pošlete nám Váš životopis přes odpovědní formulář nebo na [email protected]. Na tomto tel. čísle +420 604 296 754 Vám rovněž rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká softwarová firma s dvanáctiletou tradicí zaměřená na Business Intelligence, Data Warehousing, Enterprise aplikace a plánování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3294934  Datum zveřejnění: 29.6.2018