Linux administrátor (junior, senior)

Experis

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce Juniora:
• Instalace a konfigurace serverů platformy (operační systémy, komponenty IPTV platformy, DRM systémy třetích stran, podpůrné služby),
• Řešení rutinních provozních problémů na úrovni L1 supportu
• Zákaznická podpora pro IPTV platformy na úrovni L1 supportu (serverové komponenty IPTV platformy, OS, Diagnostika HW a síťových problémů)
• Správa provozní dokumentace
• Možnost podílet se při rozhodování o nových technogií
Náplň práce Seniora:
• Řešení provozních problémů na úrovni L2 (serverové komponenty IPTV platformy, OS, Diagnostika HW a síťových problémů)
• Poskytování expertního know-how členům Junior týmu, zajištění sekundární pohotovosti
• Možnost podílet se na rozvoji systému pro dohled, bezpečnost, centrální správu, deploymet a dalších podpůrných nástrojů.
Požadavky na tebe (junior):
• Nadšení pro nové technologie a postupy, zájem o to, jak věci fungují a co je podstatou problémů.
• Ochota podílet se na provozu IPTV platforem poskytujících služby stovkám tisíc zákazníků
• Znalost OS Linux
• Základní orientace v relačních databázích a SQL
• Zodpovědnost, systematičnost, orientace na detail, samostatnost, spolehlivost
• Bezproblémová komunikace v angličtině (technická angličtina)
Požadavky na tebe (senior)
• Předchozí zkušenosti se správou linuxových instalací (Debian GNU/ Linux výhodou)
• Výtečná znalost Linuxu
• Dobrá znalost TCP/IP
• Orientace v databázích (zkušenosti s provozem některé z relačních databází – PostgreSQL, či Oracle)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se u nás můžeš těšit:

• Flexibilní pracovní doba
• Mazáše
• Proplacení roční jízdenky (MHD)
• Občerstvení na pracovišti
• Parta dobrých lidí, kteří mají smysl pro humor
• Společné akce typu (sauna, fotbálek, hospoda)
• Bezproblémové parkování
• Home office

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost se zabývá APTV , tedy přenosem televize přes internet. Spolupracuje s telecomem, O2

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3307909  Datum zveřejnění: 21.5.2018