SAP Basis Administrator

Experis

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozšiřujeme náš tým SAPistů a do našich poboček po celé České Republice chceme někoho, kdo se k nám s nadšením připojí. Mluvíš dobře anglicky a chceš se podílet na společných výsledcích a cílech naší společnosti? Jsi z Ostrahy, Brna nebo jakéhokoliv jiného města? Neváhej a přidej se k nám do týmu! Hledáme SAP Basis Administratora, který se nebojí přijímat nové výzvy, je samostatný a rád se učí nové věci!

Co budeš dělat:
- Podporovat a komunikovat se zákazníky
- Připravovat dokumentaci potřebnou pro projekty
- Analyzovat potřeby a cíle zákazníků
- Realizovat navrhnutá řešení
- Testování a spolupráce při implementaci a nastavování systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti nabídneme:
- 6 týdnů dovolené
- Přátelský kolektiv
- Notebook a mobilní telefon
- Flexibilní pracovní doma a možnost HO
- Možnost profesního růstu
- Cafeteria systém
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Proplacené první 3 dny nemoci
- Stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která poskytuje různá IT řešení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bys měl umět:
- Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
- Zkušenost na pozici SAP Basis Administratora
- Komunikovat se zákazníky
- Analytické myšlení, které uplatníš při analýze procesů zákazníka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3313278  Datum zveřejnění: 26.3.2018