Vývojář ERP QI

Experis

Místo práce
Brno - město, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmínky (brutto)
od 40,000 czk

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme ryze česká firma, která od roku 2000 vyvíjí podnikový informační systém QI. Toto komplexní řešení dokáže podpořit všechny firemní procesy. Mezi našimi zákazníky najdete firmy z nejrůznějších oborů – vyrábí automobily, legendární igráčky i olomoucké tvarůžky nebo poskytují zdravotní péči. 1 000 zákazníků a více než 12 000 aktivních uživatelů vnímáme jako důkaz, že svou práci děláme dobře. Chcete se stát naší součástí, členem týmu a podílet se na vývoji QI?

Co bude náplní Vaší práce?
 Vyvíjet aplikace pro datové a objektové modelování.
 Analyzovat dílčí požadavky na vývoj systému, navrhovat konkrétní řešení.
 Budete spolutvůrcem portálového řešení na webu pro ERP QI a to i díky Vámi objeveným nových postupů.
 Tím vším budete přispívat ke kontinuálnímu vývoji našeho originálního vývojového prostředí (frameworku).

Koho potřebujeme?
 Kolegu se znalostí ASP.Net a ASP.Net MVC,
 Ználost problematiky SQL Server a JavaScript.
 Základy angličtiny.
 Znalost jQuery a zkušenost s portálovými řešeními velkou výhodou.
 Praxe v oblasti analýzy a vývoje softwaru.
 Chuť vrhat se do objevování nového a posouvat své schopnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabídneme?
Váš pracovní den bude tvůrčí a rozhodně ne stereotypní. Budete během něj:
 Analyzovat dílčí požadavky na vývoj systému, navrhovat konkrétní řešení a toto pak prezentovat, konfrontovat nebo oponovat kolegům.
 Budete spolutvůrcem portálového řešení na webu pro ERP QI
 Zázemí stabilní české firmy, která není svázaná korporátními nešvary. U nás nebudete jedním z mnoha.
 Smysluplnou práci na projektu, který má uplatnění. Náš software usnadňuje chod mnoha společností v České republice i na Slovensku.
 Přátelskou atmosféru skvělého týmu lidí, kteří Vás budou podporovat a motivovat v rozvoji.
 Pořádné železo. Dostanete k dispozici notebook i pro své osobní účely.
 Podporu sportovních aktivit v podobě cvičení v pracovní době. Těm, kterým to nestačí a do práce dojíždí na kole, je k dispozici kolárna a sprchy. A na odreagování je tu fotbálek.
 Možnost poznávat, rozvíjet se a vědět víc.
 Jistotu v podobě hlavního pracovního poměru. A plat odpovídající Vašim schopnostem.
 Stravenky, hrazenou angličtinu a příspěvek na životní nebo penzijní připojištění. Loajální zaměstnance odměňujeme bonusovými příspěvky.
 Pružnou pracovní dobu a 5 dní dovolené navíc.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká firma, která od roku 2000 vyvíjí podnikový informační systém QI.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

ASP.NET - Základy
Microsoft SQL Server - Základy
JavaScript - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3315151  Datum zveřejnění: 21.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 40,000 czk