Specialista/Manager logistiky

Experis

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Okres Frýdek - Místek, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako specialista logistiky budete mít na starost zajištění logistických procesů pro skladování, nákladní a kontejnerovou přepravu (od zpracování objednávek až po fakturaci). Budete komunikovat s tuzemskými i zahraničními dodavateli a zákazníky, koordinovat dodavatelské společnosti, řešit standardní i nestandardní situace v oblasti skladování i přepravy, vyřizovat reklamace a tvořit cenové nabídky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Budete klíčovou osobou uvnitř stabilní a nadnárodní společnosti, u které získáte:
- 13. a 14. plat
- příspěvek na dopravu do výše 50%
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- jazykové vzdělávání

Informace o náboru

Logistika - skladování - přeprava - nadnárodní společnost - angličtina = 13. a 14. plat, profesní růst i navyšování mzdy ... je tohle TO, co chcete? V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici Juniorního logistika ale i Manažera logistiky, pro našeho významného klienta, kterému chybí TI správní kolegové do party, z důvodu rozšiřování řad stávajících kolegů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro našeho klienta, což je dynamicky se rozvíjející logistická společnost, která má své pobočky a závody na třech kontinentech, právě hledáme vhodné uchazeče na nově otevřené pozice do oblasti logistiky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co je MUST HAVE? .. Anglčtina, bez které se dnes nikdo neobejde ani u nás ...
- praxe podle preferované pozice a SŠ/VŠ vzdělání
- budete pracovat samostatně ale s týmem v zádech, stres je všude - i u nás, stejně jako nestandardní situace ...

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3326757  Datum zveřejnění: 5.3.2018