IT Tester v českém týmu

Experis

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete součástí malého integračního týmu v bankovním prostředí, který převezme určitou funkci nebo aplikaci z vývojového oddělení. Tuto funkci podrobíte testování v rámci firemního systému a vhodnosti funkce a aplikace pro toto prostředí. Budete navrhovat a konzultovat úpravy či zcela nová řešení. Můžete se těšit na častou komunikaci s vývojovým oddělením.
Budete i vytvářet podklady k automatizovanému testování v rámci Agile metody.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nové znalosti v:
⦁ SQL developer / PLSQL developer
⦁ QA complete
⦁ robot-fw (jazyk python)
⦁ SoapUI
⦁ Selenium
⦁ Jira (včetně confluence)
Firemní benefity:
⦁ Velký prostor pro seberealizacia možnost osobního a profesního růstu.
⦁ Prostor prosadit vlastní nápady a vize.
⦁ Práci v mladém a dynamickém prostředí moderní banky.
⦁ 25 dní dovolené, 3 dny sick-days, stravenky a zvýhodněné bankovní produkty

Informace o náboru

⦁ Chcete pracovat v českém prostředí s nadstandartní odměnou?
⦁ Chcete se věnovat v budoucnu i automatizovanému testování, ale nemáte s ním zkušenost?
⦁ Máte zkušenosti s manuálním testováním? (Základy C++ či JAVA)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost se silným IT zázemím, hledá do svého dynamického a stabilního týmu IT Software Testera, který chce být u vývoje špičkového softwaru, který by teprve měl vyjít. Dostanete s k nejmodernejším softwarům v IT, získáte nové zkušenosti z dynamického prostředí v přátelském týmu, který Vás podpoří ve Vašem individuálním profesním rozvoji.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT, informační technologie

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenost s manuálním testováním.
Základní znalost jazyků JAVA nebo C++
Neměla by chybět velká motivaci pro testování softwaru.
Potřebujete určitě velký smysl pro detail.
Málá zkušenost s Python = velká výhoda (nebo zaškolí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3334034  Datum zveřejnění: 2.5.2018