Zákaznický servis spojený s logistikou

Experis

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš nový parťák bude mít na starost zejména zákazníky, a to sice:
- komunikaci s klíčovými zákazníky a podávání informací o průběhu jejich zakázky
- vyplňování volných kapacit kamionové či vlakové přepravy zboží
- bude samozřejmě pracovat s interními systémy - což tě naučíme!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám možnost zdokonalit se v tom, co už umíte, pracovat ve fajn kolektivu v Ostravě Hrabové - v pohodě dojedete MHD. Pracuje v menším týmu 13 lidí, takže se dobře všichni známe a vážíme si toho :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro našeho zahraničního klienta, který působí na poli logistiky, aktuálně hledáme tak trošku "srdcaře" na pozici do zákaznického servisu, právě v oblasti logistiky. V našem dosavadním týmu nenajdete kolegy, ale parťáky, kteří se snaží být iniciativní a mít stále dobrou náladu. Někdy je to snadné, někdy pracujeme pod tlakem, o to lepší pak podáváme výkony!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

K tomu, abychom tě mezi sebe rádi přijali, musíš mít:
- komunikativní angličtinu - naprostá nutnost!
- ideálně zkušenosti s logistikou, zákaznickým servisem, dopravou, spediční společností a apod.
- musíte si umět hravě poradit s PC - uživatelská znalost
- hledáme silnou osobnost, která si bude umět zachovat chladnou hlavu i v "horkých" situacích

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3368248  Datum zveřejnění: 20.4.2018