Customer support v oblasti investičních záměrů

Experis

Místo práce
Brno-střed, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Během pracovního dne budete zpracovávat finanční transakce, a hlavně hodně KOMUNIKOVAT, a to jednak s významnými bankovními klienty o jejich investičních záměrech, zejména telefonicky a emailem, a dále také v rámci svého mezinárodního týmu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Navíc se můžete těšit
- na velmi pěkné platové ohodnocení,
- na práci přímo v samotném centru Brna,
- na práci v multikulturním týmu
- na pevnou pracovní dobu, žádné směnování!
- na teambuildingové akce
- na hodiny angličtiny, budete-li chtít
- na další lákavé firemní benefity (stravenky, dovolená navíc, příspěvky na sport a kulturu…)
- na nadstandardní příplatky za dobrovolné přesčasy

Informace o náboru

Pro rychle se rozvíjející zahraniční společnost, která se specializuje na poskytování investičních platforem, hledáme do Brna do nově vznikajícího týmu aktivní a nadšené lidi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

specialista na poskytování investičních platforem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

finance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Rádi pracujete rychle, přesně, efektivně?
Láká Vás analytická práce s čísly v oblasti financí a investic?
Reagujte hned, NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3388357  Datum zveřejnění: 14.5.2018