PLC test engineers - Prague

Experis

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V oblasti průmyslové automatizace se cítíš jako ryba ve vodě? Chtěl/a by ses podílet na vývoji nových řídících systémů? Chtěl/a by ses posunout ve své kariéře dál? Pokud zároveň mluvíš velmi dobře anglicky (min. level B2), tak se nám ozvi!

Nová příležitost na tebe čeká u našeho klienta, špičkovou mezinárodní společnost s výborným renomé.

Můžeš se naučit i mnoho nového z příbuzných disciplín jakou jsou komunikační protokoly, řízení pohybu, objektové programování, analýza dat a testování softwaru.

POPIS POZICE

TVÝM ÚKOLEM BUDE ZEJMÉNA:

– vytvoření a oživení PLC projektu
– návrh testovací sekvence a programování jednoduchých scriptů
– práce s komunikačními protokoly PROFINET, PROFIBUS
– spolupráce na vývoji vlastního testovacího prostředí (Python)
– analýza a diagnostika chyb, vylepšování testů
– podpora vývojového týmu
– spolupráce v rámci osmičlenného testovacího týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME

NABÍZÍME TI:

Nabízíme především zázemí stabilní společnosti, kde Vám pomohou v profesním růstu

Vysloužíte si také opravdu naplněný balíček firemních benefitů – mimo jiné 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, možnost home office, stravenky, cafeterie, další možnosti volna navíc

Chcete-li se do Prahy přistěhovat, není problém, pomůžeme s relokací a finančně Vám pomůžeme!

Navíc dostanete bonus již za nástup do společnosti!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výzkum a vývoj

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

PROFIL KANDIDÁTA

TVŮJ PROFIL:

– orientace v automatizačních systémech
– zkušenosti s projektováním ve Step7 nebo podobných nástrojích
– znalost programovacího jazyka Python nebo jiného programovacího jazyka
– znalost sdělovací techniky, sítí Ethernet nebo nástroje Wireshark

– AJ na pokročilé úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3392634  Datum zveřejnění: 17.5.2018