Šikovný .Neťák pre dodávateľa IT technológií v Karlíne

Experis

Miesto práce
Prague, Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilné zamestnanie v dobrej lokalite? Chceš sa stať členom skvelého kolektívu a pracovať na medzinárodných projektoch?
My hľadáme šikovného .Neťáka, ktorý bude mať na starosti:
* veľké aj malé zákaznícke projekty
* interné projekty
* vývoj aplikácií v .Net Framework, .Net Core alebo tiež v Jave
* komunikáciu s klientom a následný vývoj podľa jeho požiadaviek
* úzku spoluprácu v tíme na projektoch spou s jedným junior a jedným senior .neťákom a dvoma middle. Bude Vás viesť jeden TL.
* pracovať na vývoji back-endu v .NET

Čo získaš za to, že sa pridáš do tímu k nášmu klientovi?

V prvom rade budeš pracovať v lukratívnych priestoroch nového business centra v Karlíne so skvelou dostupnosťou.
Tvoj zamestnávateľ Ti bude dôverovať na 100% - dostaneš neobmedný počet sick days a môžeš pracovať kľudne aj z domu.
Luxusný obed v Karlíne si budeš môcť dovoliť so 100 CZK stravenkou a cestovanie Ťa tiež nemusí trápiť, keďže ročný kupón na lítačku máš plne hradený!
Sportovať môžeš s Multisportkou kde Ti len napadne .
Plat budeš mať luxusný a čím loajálnejší budeš, tým viac dovolenky dostaneš.
Budú Ťa odmeňovať za tvoj rozvoj a vzdelávanie, máš možnosti interných aj expterných školení. Na zahraničných konferenciách budeš skoro ako doma.
Ak máš návrhy na zlepšenie, na využitie nových technológií, spôsobov - tak tu padnú na úrodnú pôdu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Stabilný dodávateľ IT technológií - hlavne CISCO, NetApp a Meraki - s ktorými má dlhoročné skúsenosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
SQL - Základy

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3528260  Datum zveřejnění: 31.10.2018