Junior Java developer (vhodné pro absolventy VŠ)

Experis

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vývoj serverové komponenty CCF (Core Communication Framework), která
zprostředkovává spojení se vzdálenými systémy
- Vývoj je v jazyce Scala
- programování včetně dokumentace a testování
- Podíl na návrhu architektury
- Kód review, zajištění kvality SW („clean code“)
- Práce v mezinárodním týmu rozděleném na několika lokacích (komunikace v angličtině na denní bázi)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavé platové ohodnocení
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Možnost dlouhodobé stáže v Německu
- Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills/soft skills, včetně možnosti
certifikací)
- Interní jazykové kurzy
- 6 týdnů dovolené (tedy 2 týdny dovolené navíc!)
- Flexibilní pracovní dobu
- Možnost práce z domu tzv. home office
- Placené první 3 dny nemoci
- Systém benefitů kafeterie
- Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
- Stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Hledáme nové kolegy/kolegyně do rozšiřujícího se týmu pro práci na mezinárodním projektu se zákazníkem v Německu. Pokud Vás baví pracovat s nejmodernějšími technologiemi a vyvíjet state-of-the-art produkty, tak nám pošlete Váš životopis.
--> POZICE JE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY VŠ <--

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání
- Pozice vhodná pro absolventy (není potřeba praxe, stačí školní projekty)
- Alespoň základní znalosti v oblasti síťové komunikace (vrstvy, protokoly)
- Znalosti Scala/Akka velkou výhodou
- Znalosti frameworků Netty nebo Spring výhodou
- Angličtinu na komunikativní úrovni (alespoň B1- B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3561495  Datum zveřejnění: 16.12.2018