Šikovný C# Developer - množstvo školení, kurzy a 30 dní voľna/rok

Experis

Miesto práce
Praha, Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilné a dlhodobé zamestnanie? Pracuj pod krídlami leva v Prahe!

Nehľadáme juniora alebo seniora - chceme aby si už mal za sebou pár skúsenosti vo vývoji v C# v .NET - všetko ostatné Ťa naučíme!

Náplňou práce bude:
* správa a testovanie interného systému na správu a distribúciu interných predpisov
* vývoj nových súčastí a modulov aplikácie, prispôsobenie aplikácie potrebám jednotlivých regiónov - postupná implementácia do jednotlivých regiónov
* práca s aplikáciou, ktorá je vyvinutá v .NET, front-end je na Sharepointu (jedná sa o aplikáciu, ktorá nie je len databázov dokumentov. Zamestnancom umožňuje dokumenty sschvaľovať, tiež monitorovať predpisy, schvaľovať procesy, odosielať e-maily,...)
* úzka spolupráca s 1 kolegom - C# Developerom, ktorý na tejto pozícii pracuje dlhé roky - na začiatku môžeš očakávať podporu z jeho strany
* spolupráca s tímom Compliance v Prahe a tiež z IT oddeleniami z jednotlivých regiónov (medzi inými Rakúsko, Slovensko, Poľsko, Chorvatsko,...)
* samostatná a proaktívna organizácia pracovného času a pracovných úloh
* vývoj v 14 denných sprintoch

Mimo VEĽMI ATRAKTÍVNEHO platového ohodnotenia, máš k dispozícii aj tieto benefity:
* 27 dní dovolenky
* 2 sick days
* 3 dni voľna pre čerstých otcov
* fitness zadarmo
* stravenky v hodnote 100 CZK
* príspevok na penzijné poistenie
* veľké zľavy na neživotné poistenie
* spoločné tímové aj rodinné aktivity
* veľký výber interných a externých školení (môžeš si dokonca vybrať sám)
* výuka angličtiny v pracovnej dobe
* veľmi bohatá kafeteria

....a od 2019 to bude ešte lepšie! :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Základy
.NET - Základy
ASP.NET - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme programátora, ktorý bude rád, keď:

* bude zodpovedný za svoje úlohy
* komunikovať naprieč viacerými oddeleniami v spoločnosti a zároveň aj v angličtine s kolegami z iných regiónov

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3562779  Datum zveřejnění: 18.12.2018