Začni svoju IT kariéru ako Špecialista technickej podpory - skvelý plat a ešte lepšie benefity!

Experis

Miesto práce
Praha, Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skvelá šanca pre Teba začať pracovať na Novoročných predstavzatiach!

Náš klient potrebuje, aby si pomáhal jeho zamestnancom riešiť technické problémy a aby si bol pre nich IT Superhrdina!

Náplňou práce na pozícii bude:
* riešenie jednoduchých technických problémov
* kontrola, či aplikácie, ktoré máš na starosti, fungujú tak, ako by mali
* komunikácia so zamestnancami, ktorý využívajú aplikáciu v celej ČR a technická podpora v prípade problémov
* ak by si mal záujem - aj spolupráca na riešení zložitejších technických problémov

Mimo VEĽMI motivačného platu, máš k dispozícii fakt štedrý balík benefitov :

* 25 dní dovolenky
* 2 sick days
* 2 dni osobného voľna
* 2 dni voľna na dobrovoľníctvo
* bohatá kafetéria = príspevok na voľnočasové aktivity ako lístky do kín, divadiel, na rôzne kultúrne podujatia alebo tiež na rekreačné pobyty a dovolenku (ktorá sa od 2019 bude ešte zvyšovať ;) )
* spoločné tímové teambuildingy, športové aktivity, vianočný večierok, atď.
* MultiSport karta
* široká ponuka interných, ale aj externých školení (ktoré si môžeš vybrať sám a po dohode s manažérom Ti ich firma preplatí!)
* príspevok na penzijné poistenie
* zľavy na služby = životné aj neživotné poistenie
* stravenky v hodnote 100 CZK
* možnosť home office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Náš klient je líder na českom poistnom trhu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

SQL - Základy
UNIX/Linux - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si to TY ak:
* máš za sebou aspoň stredoškolské vzdelanie technického smeru
* chceš sa učiť nové veci
* si komunikatívny a proaktívny
* nehľadáš problémy, ale riešenia! :)

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3563879  Datum zveřejnění: 21.1.2019