Linux programátor C++

Experis

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost, která je předním českým výrobcem řídicích systémů a elektroniky pro průmyslovou automatizaci a automatizaci budov hledáme Linux programátora se znalostí C++, který by doplnil již dvoučlenný Linux tým.

Co vás čeká
- vývoj linuxových aplikací pro nově vyvíjený HW
- cílová platforma je na naší vlastní linuxové distribuci
- díky spojení s výrobou si můžete vzít výrobek ihned na testy
- pestrost práce na stále nových projektech
- analýza zadání a návrh celé nebo dílčí architektury
- samostatná činnost
- místo výkonu práce Praha Košíře

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout
- perspektivní dlouhodobou spolupráci
- pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- 3 sick days
- stravenky
- MultiSport karta
- nápoje na pracovišti
- jazykové kurzy na pracovišti
- možnost dalšího osobního rozvoje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Český výrobce řídicích systémů a elektroniky pro průmyslovou automatizaci o 130 zaměstnancích.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- zkušenost s programováním v Linuxu (autotools, make, pkg-config, gcc, bash),
- znalost C++
- programování v multitaskovém prostředí,
- orientace v linuxových distribucích postavených na Debianu + základní administrace systému
- základní znalost ethernetových protokolů, znalost UDP a práce s wiresharkem
Výhodou bude
- výhodou je zkušenost s kódováním pro platformu ARM (s cross- kompilátorem)
- orientace v open-source knihovnách pro práci s multimédii (gstreamer-1.0 a případně ffmpeg)
- znalost skriptovacího jazyka lua a jeho integrace do C/C++
- frameworky/knihovny: glib, GTK, SFML, gstreamer, freetype2, openGL, boost
- znalost dalších jazyků alespoň na pokročilé úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3563999  Datum zveřejnění: 22.3.2019