IT specialista / administrátor

Experis

Místo práce
Praha 5, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
42000-45000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímavá příležitost pro IT specialistu / IT administrátora, který hledá novou výzvu a rád cestuje. Společnost stabilně funguje na českém trhu přes 20 let a v současnosti má 12 poboček na území České a Slovenské republiky. Práce zahrnuje obsluhu uživatelů ve všech kancelářích. Budete pracovat v týmu zkušených IT specialistů v kanceláři na Zličíně a podporovat naše zaměstnance ve všech pobočkách.

POPIS POZICE
• Instalace nového vybavení
• Obsluha produktů MS Windows 7-10 a MS Office
• Odstraňování poruch a řešení IT problémů uživatelů
• Optimalizace sítě a síťového vybavení
• Podpora a komunikace s jednotlivými uživateli
• Zajišťování funkčního hardware a software
• Zodpovědnost za správu podnikových aplikací
• Vedení evidence a administrativy spojené s IT
• Řidičský průkaz a aktivní řidič – pravidelné služební cesty na pobočky v České a Slovenské republice

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pravidelná odborná školení a zvyšování kvalifikace
• Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup firemního zboží
• Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
• Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
• Stravenky ve výši 90 Kč/den
• Služební auto pro pracovní cesty

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Společnost stabilně funguje na českém trhu přes 20 let a v současnosti má 12 poboček na území České a Slovenské republiky. Práce zahrnuje obsluhu uživatelů ve všech kancelářích. Budete pracovat v týmu zkušených IT specialistů v kanceláři na Zličíně a podporovat naše zaměstnance ve všech pobočkách.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na informační technologie
• Zkušenosti z obdobné pozice,
• Znalost prostředí MS Windows
• Orientace v základních síťových technologiích TCP/IP
• Základní znalost hardwarové a softwarové problematiky
• Komunikační dovednosti (schopnost domluvit se s každým uživatelem)
• Chuť vzdělávat se a učit se nové věci
• Ochota držet pracovní pohotovost cca jeden týden měsíčně
• Znalost těchto technologií je výhodou: IBM iSeries / AS 400; Windows CE / Windows Mobile (konfigurace scaneru Motorola); Lotus Notes

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3569846  Datum zveřejnění: 4.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 42000-45000 CZK