Senior C++ engineer

Experis

Místo práce
Vlastimila Pecha, Brno-Černovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
13.01.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete dělat naplňující práci a být součástí týmu, který ocení Váš výkon, kvalitu Vaší práce a inovace, které vymyslíte?
Staňte se součástí úspěšné, rostoucí globální organizace, která Vám umožní růst a rozvíjet se.

Co u nás budete dělat:
Přenos znalostí o software pro kontrolu a analýzu zařízení ze zahraničí do Brna
Návrh a implementace nových funkcí produktu
Integrace softwarových komponent a podsystémů
Řízení kompletního životního cyklu SW, včetně úložišť a jeho zdrojů
Řešení technických problémů a poskytování inteligentních řešení
Spolupráce s dalšími členy týmu v Brně iv zahraničí
Práce v nově vybudovaném týmu s možností růstu

PROFIL KANDIDÁTA
Znalost C ++ a objektově orientovaného programování
Znalost platformy Microsoft Windows
Pochopení procesů a nástrojů pro vývoj softwaru
Akademický titul v oboru informatiky
Vynikající komunikační dovednosti, aktivní znalost angličtiny
Ochota cestovat do zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pružná pracovní doba
5 týdnů dovolené
Jazykové kurzy
Zvýhodněný tarif T-mobile
Vitamíny každý den
Multisport karta
Pohodové parkování
Očkování
Penzijní a životní pojištění
Roční bonusy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

V brněnském technologickém centru vyvíjíme a vyrábíme zobrazovací a analytické přístroje špičkové úrovně.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C++ - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3571386  Datum zveřejnění: 7.1.2019