Javascript Developer

Experis

Místo práce
Masarykova 410/28, Brno-střed-Brno-město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- rozvoj nového serveless backendu (Lambda, Step Functions)
- tvorba a vyvíjení v GraphQL API pro konkrétní aplikace, Javascriptu ES 6/7, NodeJS, React, React Native, PortgreSQL + cokoli dalšího, pokud to dává smysl
- rozvoj aplikací pro klienty a stavba jejich mobilních verzí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní teambuildingy v Chorvatsku a Itálii
- remote- office na Krétě
- sauna a posilovna přímo na pracovišti
- flexibilní pracovní doba
- home office
- dovolená 20 dní (+ 5 dní navíc)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Jsme společnost, která působí v oblasti technologií a outsourcingu na finančních trzích. Pracujeme mezinárodně a našimi klienty jsou zejména Forex brokerské společnosti.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3591732  Datum zveřejnění: 1.2.2019