Šikovný Junior IT Analytik - skvelé benefity na Prahe 4

Experis

Miesto práce
Praha 4, Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - lídra českého poistného trhu - hľadáme kandidáta napozíciu IT Analytik platoných systémov.

Náplňou práce na pozícii je:

* analýza rôznych druhov požiadaviek (obchodné, bezpečnostné, procesné,...)
* návrh častí informačných systémov na základe predchádzajúcich požiadaviek
* prijímanie požiadaviek z rôznych oddelení spoločnosti na zmeny a rozvoj pridelených aplikácií
* vytváranie technickej dokumentácie k aplikáciám a príprava podkladov pre školenia

Mimo VEĽMI motivačného platu, máš k dispozícii fakt štedrý balík benefitov :

* 25 dní dovolenky
* 2 sick days
* 2 dni osobného voľna
* 2 dni voľna na dobrovoľníctvo
* bohatá kafetéria = príspevok na voľnočasové aktivity ako lístky do kín, divadiel, na rôzne kultúrne podujatia alebo tiež na rekreačné pobyty a dovolenku (ktorá sa od 2019 bude ešte zvyšovať ;) )
* spoločné tímové teambuildingy, športové aktivity, vianočný večierok, atď.
* MultiSport karta
* široká ponuka interných, ale aj externých školení (ktoré si môžeš vybrať sám a po dohode s manažérom Ti ich firma preplatí!)
* príspevok na penzijné poistenie
* zľavy na služby = životné aj neživotné poistenie
* stravenky v hodnote 100 CZK
* možnosť home office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Pozíciu obsadzujem pre nášho klienta - lídra na českom poistnom trhu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SQL - Základy
Oracle Database - Základy

Hľadáme kandidáta, ktorý má za sebou pár skúseností na podobnej pracovnej pozícii alebo ako vývojár či tester s motiváciou posunúť sa na pozíciu IT Analytika.

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3594026  Datum zveřejnění: 5.2.2019