Solution Architekt (IdM) / Java konzultant

Experis

Místo práce
Praha 6, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jakého kolegu hledáme?

Pro našeho klienta, českou softwarovou společnost, hledáme zkušeného Javistu. Nemusíš být zas tak velký přeborník, ale zároveň Tě baví komunikace s lidmi a přinášet nové nápady. Hledáme kolegu, kterého nevyděsí schůzka s klientem a sebevědomě na ní odprezentuje své kvality a posbírá všechny potřebné informace.

Jakou práci Ti nabízíme?

Naší specialitou je oblast řízení životního cyklu identit v IT systémech. Díky nám mají v uživatelských účtech pořádek společnosti jako ČEZ, Raiffeisenbank, Vodafone, Česká pošta, Avast, Česká televize a další.

Tvojí prací bude z 50 % programovat IdM integrační platformu v Javě (psaní kódu, vkládání do připravených šablon, změny a úpravy) a následně ji implementovat pro klienty. Z další 50 % budeš chodit na schůzky ke klientům a pomáhat jim s řešením IdM. Budeš se angažovat v návrzích a realizaci řešení, odhadech pracností, stejně jako v komunikaci s klientem a menším týmem u nás ve firmě. A rovněž budeš mít příležitost sledovat novinky v oboru.

Ideálně bys měl znát tyto technické oblasti:

Rozumíš systémové architektuře a rád přicházíš věcem na kloub.
Přátelíš se s následujícími technologiemi (s některými víc, u některých nám postačí pouze okrajová znalost):
vývoj - Java SE, EE, Spring, Groovy a příbuzné technologie
popis datové struktury – XML, JSON, YAML
webové služby – REST, SOAP
relační databáze - MySQL, PostgreSQL, Oracle
adresářové služby - LDAP, Active Directory
reporting – JasperReports
bezpečnost – PKI, AES, Oauth
operační systémy - Linux, Windows
verzování - Git
Má chuť naučit se něco nového a zajímavého z oblasti bezpečnosti IT.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se můžeš těšit:
Budeme dělat vše pro to, abychom Ti zpříjemnili nejen pracovní, ale i osobní život. Třeba formou:
dostatku volného času díky flexibilní pracovní době a 5 týdnům placené dovolené
možností homeoffice (nebudeme Tě mermomocí držet v kanceláři, když na Tebe v zimě něco poleze, anebo Tě to naopak v létě bude lákat pracovat ze zahrady)
tréninků a masáží na pracovišti
stravenek a příspěvků na sport
fitka či solné jeskyni, které jsou nám zdarma k dispozici pár minut od kanceláří
občerstvení na pracovišti
spolupráce je možná na HPP nebo IČO
místo pracoviště Praha 6 Petřiny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká softwarová společnost se zaměřením na Identity Management a IT bezpečnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3622368  Datum zveřejnění: 15.3.2019