Automation Engineer

Experis

Místo práce
Brno-střed, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Testování softwaru pro virtualizované datacentra
Testování Open source technologií
Podílení se na vývoji samotných testů

Co musíš zvládat?
Linux
Java
TCP/IP networking
Některý ze skriptovacích jazyků Python/Perl/Bash/Shell/Groovy
Angličtinu na komunikativní úrovni

Dále je výhodou:
Zkušenosti s Troubleshootingem
Agile/Lean/SCRUM
Nástroje automatizovaného testování

Zaměstnanecké výhody, benefity

Týden dovolené navíc
Možnost osobního rozvoje, spolupráce se špičkami ve firmě, se zahraničními kolegy, tréninky a certifikace
Flexibilní pracovní doba, home office
Práce s nejnovějšími technologiemi (Open Stack, Open Daylight, Open vSwitch, Open Network Platform)
Firemní eventy a teambuildingy - golf, letní či Vánoční párty, wellness dny, fitness týden apod.
Interní benefity a Cafeteria systém (stravenky, penzijní a životní připojištění, životní jubilea, lekce angličtiny či němčiny zdarma apod.)
A taky - jsme skvělý tým!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost poskytující IT, R&D a konzultační služby. Zabývá se vývojem cloudových hyperškálových datacenter, které pronajímají globálním firmám.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3646503  Datum zveřejnění: 17.4.2019