2 400 - 3 000 EUR

Fyzioterapeut (Ref. č.: PT0119)

Expert4Cast, s.r.o.

Miesto práce
Riyadh Saudská Arábia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
August 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hodnotiť pacientov a podľa ich stavu a nastaveného liečebného plánu poskytnúť fyzioterapeutickú starostlivosť.
- Služby domácej fyzioterapie.
- Poskytnúť nadriadenému svoje spätné väzby a dôležité pripomienky na zmeny stavu pacienta.
- Zúčastniť sa školení personálu podľa harmonogramu spoločnosti.
- Inštruovať pacienta a jeho rodinu o liečbe a liečebnom programe.
- Preberať zodpovednosť za vlastný profesionálny rozvoj.
- Spolupracovať s ostatnými členmi tímu, pre dosiahnutie najlepšieho prospechu pacienta.
- Zaznamenávať správu o priebežnom stave pacienta.
- Informovať priameho manažéra o akomkoľvek nedostatku a poruchách prístrojov a zariadenia.
- Písať a prezentovať odbornú správu o pacientovi priamemu nadriadenému.

Informácie o mzde

2400 EUR - 3000 EUR (NETTO)

-Bezplatné vhodné a komfortné ubytovanie
- Bezplatná doprava do a z práce
- Bezplatná spiatočná letenka každý rok.
- Zdravotné poistenie.
- Platenú dovolenku 30 dní plus 10 dní miestnych štátnych sviatkov ročne

Informácie o výberovom konaní

Pošlite svoj životopis v angličtine.
Pracovné miesto je otvorené pre 6 terapeutov - 3 fyzioterapeutov (pracujú len s mužmi a deťmi) a 3 fyzioterapeutiek (práca len so ženami a deťmi)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Medical Recruitment Agency

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Podmienka: nutná prax v obore (min. 2 roky) !
Samostatnosť, flexibilita, prijemné a proklientské vystupovanie .
Znalosť anglického jazyka.

Horný Bar 278
930 33 Horný Bar

ID: 3654218   Datum zveřejnění: 29.4.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   2400 EUR - 3000 EUR (NETTO)