Obchodní zástupce - molekulární biologie (Life Science)

Explorea s.r.o.

Česká republika, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- samostatné vedení obchodních případů
- budování dlouhodobých vztahů se zákazníky, jejich pravidelné návštěvy (univerzity, akademie věd, fakultní nemocnice,...)
- vyjednávání individuálních obchodních podmínek
- analýza trhu a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- plnění stanovených cílů a pravidelný reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- rozmanitou a odpovědnou práci v české obchodní společnosti
- motivační platové ohodnocení navázané na výsledky
- možnost seberealizace a systematického vzdělávání v oboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Přírodovědeckého, medicínského nebo farmaceutického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- samostatnou osobnost s obchodním talentem
- proaktivitu, nadstandardní komunikační, prezentační a organizační schopnost
- chuť být úspěšný a prosadit se
- ochota cestovat po ČR
- znalost práce na PC (MS Office)
- aktivní řidič (sk.B)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Biotechnologická společnost
ID: 3699046  Datum zveřejnění: 22.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 45 000 Kč/měsíc